Organizatorzy


dema

DEM’a Promotion Polska

DEM’a Promotion Polska to jedna z największych i najdłużej działających agencji marketing services w Polsce. Jest to agencja specjalizująca się we wsparciu sprzedaży, która swoją pozycję na polskim rynku buduje od 1995 roku. W ofercie firmy znajdują się m.in. merchandising, promocja sprzedaży, badania. Blisko 22-letnie doświadczenie pozwoliło na wnikliwe poznanie mechanizmów rynkowych oraz stworzenie skutecznych i sprawdzonych metod oraz standardów pracy. Wszelkie działania i procesy dostosowywane są do potrzeb i oczekiwań Klientów, które następnie realizowane są w oparciu o rzetelną analizę rynku.

Codziennie do pracy z DEM’a PP przystępuje ponad 1500 przeszkolonych osób w charakterze audytorów, merchandiserów, hostess, koordynatorów, prowadzących projekty.

Poza działalnością biznesową DEM’a Promotion Polska wspiera sportowców, przede wszystkim młodych pięściarzy, a także jest inicjatorem i koordynatorem kampanii społecznej „Pięściarze bokserom i nie tylko” mającej za zadanie edukację w zakresie właściwego traktowania zwierząt.

Więcej informacji na temat DEM’a Promotion Polska na:

dema.com.pl

————————————————————————————

Maciej Polkowski – Dyrektor Biegu

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dziennikarz. Urodzony 25 lipca 1947 roku w Warszawie. Absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Od 1972 do 2004 roku dziennikarz „Przeglądu Sportowego”; w latach 1990-1994 redaktor naczelny tej gazety. Autor książek: „Lato” (1994), „Engel. Futbol na tak” (2002), „Alfabet Demy według Mirosława Milewskiego” (2005), „Alfabet Pana Kazimierza” (2011). Współautor „Przygoda życia 26. dziennikarzy sportowych. To były piękne dni…” (1999) i „Lubelska Piłka Nożna” (2008). Współpracownik prasy codziennej i periodyków. Były prezes Kazimierskiego Klubu Sportowego „Orły” Kazimierz Dolny (2006 –2011). Honorowy Ambasador Fundacji Dyplomaci Dzieciom, Ambasador Kampanii Społecznej „Pięściarze bokserom i nie tylko”.